Радіопрограма  «Екопросвіта» -  «Ціль сталого розвитку №6 в Україні і в Запоріжжі»

Автор, редактор: Шкільний Медіахолдинг «ВМ-НФ» Запорізького НВК №19

Ведучі: Софія Мєзенцева, Денис Богачов, медіаосвітній центр «Нью-Скіфія»

 

У програмі мова йде про якість питної води, про проблеми водопостачання та водовідведення та про відповідні політики з боку сторін, які знаходяться на рівнях прийняття рішень.

 

Про те, які оптимальні практики впроваджуються у Європейському Союзі, що робиться у сфері водної політики в Україні та які заходи нині необхідно впровадити щоб апроксимувати водну політику України до Європейських стандартів, як водний сектор України повинен рухатися в питаннях удосконалення законодавства з точки зору взятих на себе зобов’язань, якщо казати про угоду про асоціацію з ЄС або про міжнародний протокол про воду та здоров’я, інші законодавчі ініціативи та рішення, - розповідає Ганна Цвєткова, координатор водного напрямку ВЕГО «МАМА-86».

 

Гість у студії – директор Запорізької міської громадської організації «Мама-86-Запоріжжя» та  регіональний координатор водного проекту Андрій Єлькін. Він ділиться досвідом виконання регіональної частини мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Забезпечення рівного права на воду та санітарію», розповідає про те, що громадськість може сьогодні робити на місцевому рівні для покращення ситуації з доступом до безпечної питної води, як потрібно діяти керівництву навчальних закладів, щоб мінімізувати ризики по здоров’ю школярів та працівників шкіл.

 

У програмі приділяється увага інструменту Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я «Плани забезпечення безпеки води».

 

Дата виходу: 04.02.2019

Радіо "Республіка Мрія" - Еко-просвіта - 04.02.2019
00:00 / 00:00
Архів 2013 року - Сергій Козодавов
00:00 / 00:00

Радіо "Республіка Мрія". Інтерв'ю - Сергій Козодавов, голова громадської організації "Товариство захисту птахів" 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now