top of page
 
РОЗРОБЛЯЄМО ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ,

домагаємось зростання!

Чтобы общаться с участниками, войдите в аккаунт
Знакомьтесь и подписывайтесь на участников сообщества, оставляйте комментарии и т. д.

Про медіахолдинг «Вісник Мрії»    

Медіаосвітній проєкт безперервної дії «Вісник Мрії» стартував у Запорізькій гімназії №19 як портал шкільної преси у жовтні 2008 року  та став першою в Україні ініціативою медіаосвітнього спрямування, яка охопила аудиторію 5-11 класів освітнього закладу та протягом тривалого часу вирішує завдання формування медіаграмотності підростаючого покоління.

Авторська модель медіаосвіти школярів «Вісник Мрії» у 2012 році була представлена на ІV міжнародному фестивалі педагогічних інновацій та стала переможцем цього фестивалю.

Максимальна кількість шкільних редакційних колективів, які одночасно працювали в рамках проекту «ВМ-НФ» – 26.

У 2015 році медіаосвітня проектна діяльність Запорізького НВК №19 трансформувалася у структуру Шкільного медіахолдингу «Вісник Мрії», що дозволило окрім створення електронних та паперових газет і журналів задіяти практики  телерадіомовлення, формати кіноклубу, фотостудій та інтенсифікувати участь у різноманітних конкурсних програмах.

Медіахолдинг «Вісник Мрії» є ініціатором та організатором проведення Міжнародного конкурсу есе і рецензій на заданий фільм «По той бік екрану», який у 2018 році відбувся вп'яте. У літніх випусках журналу «Вісник Мрії» надруковані кращі конкурсні твори учасників з Вірменії, Білорусі, Криму, України.

На певних етапах розвитку протягом навчального року виходило 50-75 випусків  газет, продовжує активно наповнюватися учнівськими матеріалами Портал шкільної преси Запорізького НВК №19. 

Канал «Вісник Мрії» на сайті «YouTube» станом на травень 2020 року налічує 2000 відео-проектів. Серед них- відео-звіти про заходи, новинні телерепортажі, навчальні ресурси, майстер-класи, радіопрограми, лекції, музикальні кліпи, мультиплікаційні фільми, звіти про доповіді, ролики соціальної реклами.  

Учасники медіаосвітнього проекту «ВМ-НФ» беруть участь та перемагають у міських, регіональних та Всеукраїнських медіа-конкурсах і фестивалях.

 

Медіахолдинг «Вісник Мрії» традиційно підтримують: Лабораторія масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук, Міжнародний благодійний фонд «Академія Української преси», Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» (в рамках проектів за підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку та співробітництва SIDA та Шведського товариства охорони природи SSNC), Науково-методичний центр Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Територіальний відділ освіти Шевченківського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, журналісти місцевих ЗМІ, батьківська громадськість, депутати та представники місцевого бізнесу.

Розвиток Медіахолдингу «Вісник Мрії» є пріоритетним напрямком діяльності  Дитячо-юнацької екологічної громадської організації «Республіка Мрія» Запорізької гімназії №19

Учасники

Знайомтесь з діючими редколегіями медіахолдингу "Вісник Мрії "! Наше співтовариство об'єднує медіаосвітні центри 5-9 класів Запорізької гімназії №19. Ми вчимося, щоб бути медіаграмотними і оволодіти ключовими медіакомпетенціями.

Медіапедагогічний колектив

Медіапедагоги: керівництво Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ", експерти, партнери, керівники медіаосвітніх центрів, шеф-редактори печатних та електронних газет, радіо "Республіка Мрія", Кіноклубу Докудейз UA "Вісник Мрії"

Подати прес-анонс

Ви вже підготували цікавий захід? У Вас завершена робота з програмування гуртка, студії, свята, ігри, квесту? Тоді потрібно подбати заздалегідь про якісне освітлення Вашої ініціативи в шкільних засобах масової інформації!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

вул. Військбуд, 13, Запоріжжя,

69013, Україна

vestnikm@gmail.com

Телефон: +380 95 501 91 40

Отлично! Сообщение получено.

Контакты
bottom of page