РОЗРОБЛЯЄМО ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ,

домагаємось зростання

Подати прес-анонс

 

Ви вже підготували цікавий захід? У Вас завершена робота з програмування гуртка, студії, свята, ігри, квесту? Тоді потрібно подбати заздалегідь про якісне освітлення Вашої ініціативи в шкільних засобах масової інформації!

Учасники

 

Знайомтесь з діючими редколегіями Шкільного медіахолдинг "Вісник Мрії - Новий Формат"! Наше співтовариство об'єднує медіаосвітні центри 5-11 класів Запорізького НВК №19. Ми вчимося, щоб бути медіаграмотними і оволодіти ключовими медіакомпетенціями.

Медіапедагогічний колектив

Медіапедагоги 2019-2020 навчального року: керівництво Шкільного Медіахолдингу "ВМ-НФ", експерти, партнери, керівники медіаосвітніх центрів, шеф-редактори печатних та електронних газет, радіо "Республіка Мрія", шкільного телебачення "Мрії громадян", Шкільного кіноклубу "Мрійники"

12 значних фактів про проект «Вісник Мрії – Новий Формат»

 1. Проект безперервної дії «ВМ-НФ» стартував у Запорізькому НВК №19 у жовтні 2008 року  та став першою в Україні ініціативою медіаосвітнього спрямування, яка охопила масову аудиторію навчального закладу та протягом 10 років вирішує завдання формування медіаграмотності підростаючого покоління.

 2.  Авторська модель медіаосвіти школярів «ВМ-НФ» у 2012 році була представлена на ІV міжнародному фестивалі педагогічних інновацій та стала переможцем цього фестивалю.

 3. У першому семестрі  2018-2019 навчального року розпочнеться 20 сезон та відбудеться 10-річний ювілей  проекту «ВМ-НФ».

 4. Максимальна кількість шкільних редакційних колективів, які одночасно працювали в рамках проекту «ВМ-НФ» – 26.

 5. У 2015 році медіаосвітня проектна діяльність Запорізького НВК №19 трансформувалася у структуру Шкільного медіахолдингу «ВМ-НФ», що дозволило окрім створення електронних та паперових газет і журналів задіяти практики  телерадіомовлення, формати кіноклубу, фотостудій та інтенсифікувати участь у різноманітних конкурсних програмах.

 6. Деякі провідні журналісти місцевих телерадіокомпаній є випускниками медіаосвітнього проекту «ВМ-НФ». 

 7. Шкільний Медіахолдинг «ВМ-НФ» є ініціатором та організатором проведення Міжнародного конкурсу есе і рецензій на заданий фільм «По той бік екрану», який у 2018 році відбувся вп'яте. У літніх випусках журналу «Вісник Мрії» надруковані кращі конкурсні твори учасників з Вірменії, Білорусі, Криму, України.

 8.  У 2017-2018 навчальному році вийшло 75 випусків шкільних газет, активно наповнювався учнівськими матеріалами Портал шкільної преси Запорізького НВК №19. 

 9. Канал «Вісник Мрії» на сайті «YouTube» станом на серпень 2018 року налічує 1777 відео-проектів. Серед них- відео-звіти про заходи, новинні телерепортажі, навчальні ресурси, майстер-класи, радіопрограми, лекції, музикальні кліпи, мультиплікаційні фільми, звіти про доповіді, ролики соціальної реклами.  

 10. Учасники медіаосвітнього проекту «ВМ-НФ» беруть участь та перемагають у міських, регіональних та Всеукраїнських медіа-конкурсах і фестивалях.

 11. Шкільний медіахолдинг «ВМ-НФ» на різних етапах його функціонування підтримували: Лабораторія масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук, Міжнародний благодійний фонд «Академія Української преси», Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) «МАМА-86» (в рамках проектів за підтримки Шведської агенції з міжнародного розвитку та співробітництва SIDA та Шведського товариства охорони природи SSNC), Науково-методичний центр Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Територіальний відділ освіти Шевченківського району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, журналісти місцевих ЗМІ, батьківська громадськість, депутати та представники місцевого бізнесу.

 12. Розвиток Шкільного Медіахолдингу «ВМ-НФ» є пріоритетним напрямком діяльності  Дитячо-юнацької екологічної громадської організації «Республіка Мрія» Запорізького НВК №19.

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now